Sacensības

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris

 

Gads:
Mēnesis:
Vecuma grupa:
Drukāt
Sac. nr. Norises laiks Nosaukums Organizators Grupas Nolikums Rezultāti
1205 29.06-01.07 LSTA vasaras meistarsacīkstes Sergejs Dobišs U12 zēni LR-4
U12 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
1261 02.07-04.07 LSTA vasaras meistarsacīkstes Sergejs Dobišs U14 zēni LR-4
U14 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
1304 05.07-07.07 Latvijas Jaunatnes Olimpiāde (pieteikšanās slēgta) Žanna Liepa U18 zēni LR-2
U18 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
1214 06.07-07.07 Marupes TS atklātās meistarsacīkstes Pauls Feldmanis U14 zēni LR-3
U14 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
1231 06.07-07.07 MINHAUZENS Vasaras kauss SEN Einārs Jansons 35+ vīrieši SEN-B
60+ vīrieši SEN-B
Nolikums Skatīt
1235 06.07-07.07 MINHAUZENS Vasaras kauss Dāmas OPEN Einārs Jansons P sievietes LR-3
Nolikums Skatīt
1264 09.07-11.07 LSTA vasaras meistarsacīkstes Sergejs Dobišs U18 zēni LR-4
U18 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
1265 12.07-14.07 LSTA vasaras mestarsacīkstes Sergejs Dobišs P vīrieši LR-4
P sievietes LR-4
Nolikums Skatīt
1302 13.07-15.07 LTS Kauss U14 6. posms Andris Šteinhards U14 zēni LR-2
U14 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
1217 13.07-14.07 Babolatt balvas izcīņa Pauls Feldmanis P vīrieši LR-3
P sievietes LR-3
Nolikums Skatīt
1303 15.07-17.07 LTS Kauss U18 7. posms Andris Šteinhards U18 zēni LR-2
U18 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
1266 16.07-18.07 LSTA vasaras sezonas balvas izcīņa. Sergejs Dobišs U12 zēni LR-4
U12 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
1252 19.07-21.07 LTS kauss U12 5.posms - Liepāja Elans Zīverts U12 zēni LR-2
U12 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
1267 20.07-21.07 Daugavpils Kauss Artūrs Dauģerts U18 zēni LR-3
U18 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
1253 22.07-23.07 Liepājas TSS un Prince balvas izcīņa Elans Zīverts U18 zēni LR-3
U18 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
1254 24.07-25.07 Liepājas TSS un Prince balvas izcīņa Elans Zīverts U14 zēni LR-3
U14 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
1218 27.07-28.07 Orbsport balvas izcīņa Pauls Feldmanis U16 zēni LR-3
U16 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
1232 27.07-28.07 Ādažu kauss SEN Einārs Jansons 35+ vīrieši SEN-B
45+ vīrieši SEN-B
55+ vīrieši SEN-B
Nolikums Skatīt
1249 27.07-28.07 Ventspils Olimpiskā centra balvu izcīņa Andris Šteinhards U12 zēni LR-3
U12 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
1295 29.07-31.07 A.Zālīša kauss / LTS kauss U12 6.posms - Rīga Osvalds Sausverds U12 zēni LR-2
U12 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt

LTS sponsori

LTS atbalstītāji