LTSTiesneši
Ivanovskis Mihails
Kategorija: A
Pilsēta: Jelgava
Dzimšanas datums: 30.01.1985
Sacensības, kuras es tiesāju
Sac. nr. Norises laiks Nosaukums
1431 20.03 - 22.03 LTS Kauss U12 - 3.posms Jelgava
1430 13.03 - 15.03 LTS Kauss U14 - 3.posms Jelgava
1371 06.03 - 08.03 LTS Kauss U18 - 3.posms
1415 22.02 - 23.02 LTS Kauss senioriem - 2.posms Jaunmārupe
1333 14.02 - 16.02 LTS Kauss U14 - 2.posms Ādaži
1383 07.02 - 09.02 LTS Kauss U12 2.posms
1382 24.01 - 26.01 LTS Kauss U14 - 1.posms
1370 17.01 - 19.01 LTS Kauss U12 - 1.posms Ādaži
1380 10.01 - 12.01 LTS Kauss U18 - 1.posms Jelgava
1323 20.12 - 22.12 Tenisa Klubs Jelgava
1322 14.12 - 15.12 Tenisa Klubs Jelgava
1327 25.10 - 27.10 LTS Kauss U12 - 8.posms
1326 19.10 - 20.10 LTS Kauss Senioriem - 5.posms - Lielupe
1325 27.09 - 29.09 LTS Kauss U18 8.posms - Lielupe
1255 22.08 - 24.08 LTS kausa 7.posms U12
1308 11.08 - 17.08 LR Jauniešu čempionāts 2019
1252 19.07 - 21.07 LTS kauss U12 5.posms - Liepāja
1303 15.07 - 17.07 LTS Kauss U18 7. posms
1302 13.07 - 15.07 LTS Kauss U14 6. posms
1304 05.07 - 07.07 Latvijas Jaunatnes Olimpiāde (pieteikšanās slēgta)
1301 28.06 - 30.06 LTS Kauss sievietēm, vīriešiem - 4.posms
1239 16.05 - 17.05 Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem- U16
1238 10.05 - 12.05 LTS Kauss 5.posms (Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem) U14
1237 08.05 - 10.05 LTS Kauss-6.posms (Rīgas čempionāts) - U18
1209 03.05 - 05.05 LTS kauss 5.posms
1208 26.04 - 28.04 LTS kauss U14 4.posms - Liepāja
1247 12.04 - 14.04 LTS Kauss U18 4.posms - Jelgava
1246 05.04 - 07.04 LTS Kauss U14 3.posms - Jegava
1248 30.03 - 31.03 VILAR KAUSS
1245 15.03 - 17.03 LTS Kauss U12 - 3.posms
1163 08.03 - 10.03 LTS Kauss U18 - 3.posms
1230 16.02 - 24.02 LTS Senioru kauss 2.posms
1222 01.02 - 03.02 LTS Kauss U18 2.posms - Jelgava
1179 26.01 - 28.01 LTS Kauss sievietēm, vīriešiem - 1.posms
1190 18.01 - 20.01 LTS Kausa U18 1.posms
1189 11.01 - 13.01 LTS Kauss U12 1.posms - Jelgava
1150 05.10 - 07.10 LTS Kauss U14 - 8.posms
1098 23.08 - 25.08 LTS kauss U12 - 7.posms
1133 12.08 - 17.08 LR Jauniešu čempionāts 2018
1094 20.07 - 22.07 LTS kauss U12 - 6.posms
1124 09.07 - 11.07 Zālīša kauss U14 / LTS Kauss U14 - 6.posms
1123 06.07 - 08.07 Zālīša kauss U12 / LTS Kauss U12 - 5.posms
1125 29.06 - 01.07 LTS Kauss sievietēm, vīriešiem 4.posms - Valmiera
1122 01.06 - 03.06 Rīgas čempionāts-P / LTS Kauss sievietēm, vīriešiem - 3.posms
1050 04.05 - 06.05 LTS Kauss U18 - 5.posms
1055 13.04 - 15.04 LTS Kauss U18 - 4.posms
985 31.03 - 02.04 LTS Kauss sievietēm, vīriešiem - 2.posms
991 16.03 - 18.03 LTS kauss U12 - 3.posms
992 08.03 - 10.03 LTS kauss 3.posms - U18
984 12.01 - 14.01 LTS kauss U12 - 1.posms
891 08.12 - 10.12 Tenisa Klubs Jelgava & Tecnifibre Cup U12
886 02.12 - 03.12 Tenisa Klubs Jelgava & Tecnifibre Cup U14
885 17.11 - 19.11 Tenisa Klubs Jelgava
892 10.11 - 12.11 Tenisa Klubs Jelgava & Caramelle balva-U14
890 04.11 - 05.11 Tenisa Klubs Jelgava
922 06.10 - 08.10 LTS Kauss U12 - 8.posms
921 29.09 - 01.10 LTS Kauss U18 - 8.posms
796 07.07 - 09.07 Latvijas Jaunatnes Olimpiāde (pieteikšanās slēgta)
708 03.06 - 04.06 Rīgas čempionāts sievietēm
707 02.06 - 04.06 Rīgas pieaugušo čempionāts/ LTS Kauss Open 3.posms
662 10.05 - 12.05 Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem/ LTS Kauss U18 6.posms
661 07.05 - 09.05 Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem / LTS Kauss U14 5.posms
659 04.05 - 06.05 Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem / LTS Kauss U12 4.posms
658 03.05 - 04.05 Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem U16
683 14.04 - 16.04 LTS Kauss U18-4.posms - Jelgava
574 24.03 - 26.03 LTS Kauss U14-3.posms - Jelgava
593 16.03 - 18.03 LTS Kauss U12 3.posms Lielupe
592 02.03 - 04.03 LTS Kauss U18 2.posms Lielupe
573 17.02 - 19.02 LTS Kauss U12 2.posms - Jelgava
572 20.01 - 22.01 LTS Kauss U18-1.posms - Jelgava
553 13.01 - 15.01 LTS kauss U12 1.posms
411 02.12 - 04.12 Tecnifibre cup U14
410 18.11 - 20.11 Tecnifibre cup
458 07.10 - 09.10 LTS Kauss U18-8.posms - Jelgava
459 30.09 - 02.10 LTS Kauss U14-8.posms - Jelgava
293 14.08 - 20.08 Latvijas čempionāts jauniešiem 2016
363 05.08 - 07.08 LTS kauss Open posms Valmiera
210 11.07 - 13.07 LTS Kauss U18 - 7. posms
199 01.07 - 03.07 Latvijas Olimpiāde (pieteikšanās slēgta)
70 16.05 - 19.05 LTS kauss Open 3.posms - Rīgas čempionāts pieaugušie
175 16.05 - 19.05 Rīgas čempionāts-Pieaugušie
72 13.05 - 15.05 LTS kauss U18 6.posms - Rīgas čempionāts
71 09.05 - 11.05 LTS kauss U14 5.posms - Rīgas čempionāts
69 06.05 - 08.05 LTS Kauss U12 4.posms - Rīgas čempionāts
85 06.05 - 08.05 Rīgas čempionāts U16
66 15.04 - 17.04 LTS Kauss U18 4.posms - Jelgava
64 01.04 - 03.04 LTS Kauss U14-3.posms - Jelgava
103 25.03 - 28.03 Jaunmarupe March Challenge - LTS Kauss Open 1.posms
27 29.01 - 31.01 LTS Kauss U18 - 2.posms - Jelgava
24 15.01 - 17.01 LTS Kauss U12 - 1.posms - Jelgava

LTS sponsori

LTS atbalstītāji