Sacensības

2018Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris

Gads:
Mēnesis:
Vecuma grupa:
Drukāt
Sac. nr. Norises laiks Nosaukums Organizators Grupas Nolikums Rezultāti
1125 29.06-01.07 LTS Kauss sievietēm, vīriešiem 4.posms - Valmiera Jānis Matisons P vīrieši LR-2
P sievietes LR-2
Nolikums Skatīt
1042 30.06-02.07 LSTA vasaras meistarsacensības. Sergejs Dobišs U12 zēni LR-4
U12 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
1075 03.07-05.07 LSTA vasaras meistarsacensības Sergejs Dobišs U14 zēni LR-4
U14 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
1123 06.07-08.07 Zālīša kauss U12 / LTS Kauss U12 - 5.posms Osvalds Sausverds U12 zēni LR-2
U12 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
1069 07.07-09.07 LSTA vasaras meistarsacensības. Sergejs Dobišs P vīrieši LR-4
P sievietes LR-4
Nolikums Skatīt
1087 07.07-08.07 Daugavpils Kauss Artūrs Dauģerts P vīrieši LR-3
P sievietes LR-3
Nolikums Skatīt
1108 07.07-08.07 Mārupes TS balvas izcīņa Pauls Feldmanis 35+ vīrieši SEN-B
35+ sievietes SEN-B
45+ vīrieši SEN-B
55+ vīrieši SEN-B
Nolikums Skatīt
1124 09.07-11.07 Zālīša kauss U14 / LTS Kauss U14 - 6.posms Osvalds Sausverds U14 zēni LR-2
U14 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
1129 13.07-15.07 LTS Kauss U14-7.posms Mihails Ivanovskis U14 zēni LR-2
U14 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
1066 14.07-15.07 MINHAUZENS Vasaras kauss Open Dāmas Einārs Jansons P sievietes LR-3
Nolikums Skatīt
1067 14.07-15.07 MINHAUZENS Vasaras kauss SEN Einārs Jansons 35+ vīrieši SEN-B
60+ vīrieši SEN-B
Nolikums Skatīt
1130 16.07-18.07 LTS Kauss U18-7.posms Mihails Ivanovskis U18 zēni LR-2
U18 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
1077 17.07-19.07 LSTA vasaras kauss Sergejs Dobišs U12 zēni LR-4
U12 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
1094 20.07-22.07 LTS kauss U12 - 6.posms Evija Reinfelde U12 zēni LR-2
U12 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
1088 21.07-22.07 Daugavpils Kauss Artūrs Dauģerts U18 zēni LR-3
U18 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
1095 23.07-24.07 Liepājas TSS un Prince balvas izcīņa Evija Reinfelde U18 zēni LR-3
U18 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
1078 24.07-26.07 LSTA balvas izcīņa Sergejs Dobišs U12 zēni LR-4
U12 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
1096 25.07-26.07 Liepājas TSS un Prince balvas izcīņa Evija Reinfelde U14 zēni LR-3
U14 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
1068 28.07-29.07 MINHAUZENA kauss U14 Einārs Jansons U14 zēni LR-3
U14 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
1071 28.07-30.07 LSTA vasaras kauss Sergejs Dobišs U14 zēni LR-4
U14 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
1074 28.07-29.07 Ventspils Olimpiskā centra balvu izcīņa Andris Šteinhards U12 zēni LR-3
U12 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt

LTS sponsori

LTS atbalstītāji