Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LTS kauss 3.posms - U18
08.03 - 10.03
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Auslands Jānis | 1 | 2000 | LSNT Akadēmija | |
2 | Pamatturnīrs | Vorobjovs Valerijs | 4 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
3 | Pamatturnīrs | Savickis Andris | 6 | 2001 | ||
4 | Pamatturnīrs | Alksnis Dāvis | 7 | 2002 | Ādaži-TC | |
5 | Pamatturnīrs | Tions Markuss | 8 | 2002 | Tennis Pro Academy | |
6 | Pamatturnīrs | Žukovs Daniils | 9 | 2002 | ||
7 | Pamatturnīrs | Vrobļevskis Veins | 11 | 2001 | LSTA-SK | |
8 | Pamatturnīrs | Feldmanis Kristiāns | 12 | 2002 | LSTA-SK | |
9 | Pamatturnīrs | Rjazanskis Nikita | 13 | 2002 | ACB/VL Tenisa Skola | |
10 | Pamatturnīrs | Kozlovskis Kristers | 14 | 2001 | ||
11 | Pamatturnīrs | WC | Linkuns-Morozovs Daniel | 22 | 2002 | |
12 | Pamatturnīrs | WC | Filipenko Ruslans | 32 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola |
1 | Kvalifikācija | QWC | Lukjanskis Valentins | 15 | 2002 | |
2 | Kvalifikācija | Legzdiņš Arturs | 16 | 2001 | Enri-TK | |
3 | Kvalifikācija | Trifanovs Ivans | 18 | 2002 | Ventspils-TK | |
4 | Kvalifikācija | Galkins Nikolajs | 19 | 2003 | Tennis Pro Academy | |
5 | Kvalifikācija | Šnepsts Edvards | 21 | 2003 | Ādaži-TC | |
6 | Kvalifikācija | Mihejevs Arturs | 23 | 2000 | Mārupes TS | |
7 | Kvalifikācija | Snaiders Daniils | 25 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
8 | Kvalifikācija | Tauriņš Kristaps Toms | 31 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
9 | Kvalifikācija | Kupfers Reinis | 34 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
10 | Kvalifikācija | Vingris Edvards | 42 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
11 | Kvalifikācija | Petrovs Pavels | 49 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
12 | Kvalifikācija | Čapkevičs Valters | 51 | 2000 | ACB/VL Tenisa Skola | |
13 | Kvalifikācija | Dambiņš Gustavs | 61 | 2005 | Tennis Pro Academy | |
14 | Kvalifikācija | Ciganskis Domeniks | 64 | 2001 | LSTA-SK | |
15 | Kvalifikācija | Rolis Dāvis | 70 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
16 | Kvalifikācija | Milovs Daniels | 101 | 2001 | Lielupe-TC | |
Atteicies | Auniņš Rūdolfs | 37 | 2003 | Tenisa Klubs Jelgava | ||
Atteicies | Rožkalns Haralds | 48 | 2004 | Mārupes TS | ||
Atteicies | Vasiljevs Mihails | 29 | 2004 | Tenisa sporta skola OPEN | ||
Atteicies | Locs Māris | 27 | 2003 | Daugavpils Individuālo sporta veidu skola | ||
Atteicies | Grodskis Renārs | 2 | 2001 | Liepājas Tenisa sporta skola |