SacensībasSacensību kalendārs

Izmaiņas - LTS Kausa U12 8.posms no 25.-27.oktobrim pārcelts uz Aizkraukli!

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2017

13.08 - 19.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U16 meitenes LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 14.08.2017 08:17

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
1Tomase Elza [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
       
  Tomase E. [1]      
 
Stenclava Viktorija
6-0 6-0
     
    Tomase E. [1]    
 
54Locika Kristīne
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
6-1 6-0
   
  Locika K.    
 
93Liepiņa Megija
Ādaži-TC
6-1 6-1
   
    Tomase E. [1]  
 
9Rutlauka Sabīne [4]
Vārpu Tenisa klubs
  Rutlauka S. [4]
4-6 6-4 6-0
 
  Rutlauka S. [4]  
 WC
44Fedorova Anna M.
Enri-TK
6-0 6-0
 
     
 
31Jociene Veronika
Liepājas Tenisa sporta skola
7-5 3-6 6-2
 
  Vēvere T.    
 
12Vēvere Terēze
6-1 6-1
   
      Špaka P. [3]
 
27Gavronska Agrita
Mārupes TS
    Špaka P. [3]
6-2 6-0
  Gavronska A.    
 
45Govrova Jelizaveta
Tenisa sporta skola OPEN
6-4 6-2
   
    Špaka P. [3]  
 
81Briška Lelde
Tenisa skola "SPARS"
6-2 6-0
 
  Špaka P. [3]  
 
7Špaka Patrīcija [3]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
 
     
 
17Šagejeva Jekaterina
Enri-TK
  Ignatjeva M. [2]
6-3 6-3
 
  Šagejeva J.    
 WC
30Maslova Darja
ACB/VL Tenisa Skola
6-4 6-0
   
       
 
21Vindiga Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-3
   
  Ignatjeva M. [2]      
 
4Ignatjeva Margarita [2]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-3 6-2
     
  3.vieta
Rutlauka S. [4]  
  Ignatjeva M. [2]
Ignatjeva M. [2]
6-1 6-2
    5.vieta
Locika K.    
  Locika K.  
Vēvere T.
w:o
 
    Šagejeva J.
Gavronska A.  
6-1 6-2
  Šagejeva J.  
Šagejeva J.
6-4 6-0
 
      9.vieta
Stenclava V.      
  Stenclava V.    
Liepiņa M.
6-2 6-4
   
    Jociene V.  
Fedorova A.
6-1 6-2
 
  Jociene V.  
Jociene V.
6-1 4-6 6-0
 
    Vindiga A.
Govrova J.   Vindiga A.
6-3 7-6(4)
  Govrova J.  
Briška L.
6-0 6-0
 
     
Maslova D.
6-0 6-3
 
  Vindiga A.    
Vindiga A.
6-0 6-3
   

LTS sponsori

LTS atbalstītāji