SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U16 meitenes LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 14.08.2017 08:17

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
1Tomase Elza [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
       
  Tomase E. [1]      
 
Stenclava Viktorija
6-0 6-0
     
    Tomase E. [1]    
 
54Locika Kristīne
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
6-1 6-0
   
  Locika K.    
 
93Liepiņa Megija
Ādaži-TC
6-1 6-1
   
    Tomase E. [1]  
 
9Rutlauka Sabīne [4]
Vārpu Tenisa klubs
  Rutlauka S. [4]
4-6 6-4 6-0
 
  Rutlauka S. [4]  
 WC
44Fedorova Anna M.
Enri-TK
6-0 6-0
 
     
 
31Jociene Veronika
Liepājas Tenisa sporta skola
7-5 3-6 6-2
 
  Vēvere T.    
 
12Vēvere Terēze
Event Lab
6-1 6-1
   
      Špaka P. [3]
 
27Gavronska Agrita
Mārupes TS
    Špaka P. [3]
6-2 6-0
  Gavronska A.    
 
45Govrova Jelizaveta
Tenisa sporta skola OPEN
6-4 6-2
   
    Špaka P. [3]  
 
81Briška Lelde
Tenisa skola SPARS
6-2 6-0
 
  Špaka P. [3]  
 
7Špaka Patrīcija [3]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
 
     
 
17Šagejeva Jekaterina
Enri-TK
  Ignatjeva M. [2]
6-3 6-3
 
  Šagejeva J.    
 WC
30Maslova Darja
ACB/VL Tenisa Skola
6-4 6-0
   
       
 
21Vindiga Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-3
   
  Ignatjeva M. [2]      
 
4Ignatjeva Margarita [2]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-3 6-2
     
  3.vieta
Rutlauka S. [4]  
  Ignatjeva M. [2]
Ignatjeva M. [2]
6-1 6-2
    5.vieta
Locika K.    
  Locika K.  
Vēvere T.
w:o
 
    Šagejeva J.
Gavronska A.  
6-1 6-2
  Šagejeva J.  
Šagejeva J.
6-4 6-0
 
      9.vieta
Stenclava V.      
  Stenclava V.    
Liepiņa M.
6-2 6-4
   
    Jociene V.  
Fedorova A.
6-1 6-2
 
  Jociene V.  
Jociene V.
6-1 4-6 6-0
 
    Vindiga A.
Govrova J.   Vindiga A.
6-3 7-6(4)
  Govrova J.  
Briška L.
6-0 6-0
 
     
Maslova D.
6-0 6-3
 
  Vindiga A.    
Vindiga A.
6-0 6-3
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji