SacensībasSacensību kalendārs

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2017

13.08 - 19.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U16 zēni LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 13.08.2017 16:28 (piedalījās: Rebeka MERTENA, Elza TOMASE)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
1Linkuns-Morozovs Daniel [1]
       
  Linkuns-Mor. D. [1]      
 
21Rjazanskis Nikita
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-1
     
    Linkuns-Mor. D. [1]    
 WC
27Stenders Kārlis
Mārupes TS
6-0 6-1
   
  Krauklis K.    
 
12Krauklis Kristaps R.
Ādaži-TC
6-4 6-4
   
    Linkuns-Mor. D. [1]  
 
7Lukjanskis Valentins [3]
  Lukjanskis V. [3]
6-4 6-0
 
  Lukjanskis V. [3]  
 
18Savickis Andris
7-5 7-5
 
     
 WC
23Alksnis Dāvis
Centrālais Tenisa Klubs
6-1 6-1
 
  Trifanovs I.    
 
15Trifanovs Ivans
Ventspils-TK
6-2 6-3
   
      Linkuns-Mor. D. [1]
 
14Grodskis Renārs
Liepājas Tenisa sporta skola
    Grodskis R.
6-1 6-4
  Grodskis R.    
Q
42 Feldmanis Kristiāns
LSTA-SK
6-0 6-2
   
    Grodskis R.  
Q
48 Mouttet Ludoviks
6-2 6-3
 
  Tions M. [4]  
 
11Tions Markuss [4]
Tennis Pro Academy
6-3 6-3
 
     
 
17Šulcs Emīls
ACB/VL Tenisa Skola
  Žukovs D. [2]
6-2 1-6 6-4
 
  Kozlovskis K.    
Q
38 Kozlovskis Kristers
Centrālais Tenisa Klubs
6-3 6-4
   
       
Q
30 Kupičs Ņikita
6-3 6-0
   
  Žukovs D. [2]      
 
6Žukovs Daniils [2]
6-1 6-1
     
  3.vieta
Lukjanskis V. [3]  
  Žukovs D. [2]
Žukovs D. [2]
7-5 6-1
    5.vieta
Krauklis K.    
  Trifanovs I.  
Trifanovs I.
6-4 6-1
 
    Trifanovs I.
Tions M. [4]  
6-4 4-6 6-0
  Tions M. [4]  
Kozlovskis K.
6-1 6-0
 
      9.vieta
Rjazanskis N.      
  Rjazanskis N.    
Stenders K.
6-0 6-2
   
    Savickis A.  
Savickis A.
7-6(4) 6-3
 
  Savickis A.  
Alksnis D.
6-7(5) 6-3 6-3
 
    Savickis A.
Feldmanis K.   Mouttet L.
7-5 6-2
  Mouttet L.  
Mouttet L.
6-0 6-1
 
     
Šulcs E.
2-6 6-1 7-6(4)
 
  Kupičs Ņ.    
Kupičs Ņ.
6-0 6-1
   

LTS sponsori

LTS atbalstītāji