Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LTS Kauss U14 4.posms - Liepāja
29.04 - 01.05
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Tomase Elza | 7 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
2 | Pamatturnīrs | Rutlauka Sabīne | 8 | 2002 | Vārpu Tenisa klubs | |
3 | Pamatturnīrs | Vindiga Alise | 13 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
4 | Pamatturnīrs | Ozoliņa Anija | 16 | 2003 | Ventspils-TK | |
5 | Pamatturnīrs | Kļavinska Elizabete | 17 | 2003 | Mārupes TS | |
6 | Pamatturnīrs | Gribeļska Dana | 21 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
7 | Pamatturnīrs | Goldmane Līva | 24 | 2003 | Ādaži-TC | |
8 | Pamatturnīrs | Dokukina Arina | 26 | 2003 | LSNT Akadēmija | |
9 | Pamatturnīrs | Ķīvīte Evelīna | 27 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
10 | Pamatturnīrs | Skābe Karolīna | 31 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
11 | Pamatturnīrs | WC | Trama Nikola | 32 | 2002 | Ventspils-TK |
12 | Pamatturnīrs | WC | Jankova Paula | 37 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola |
1 | Kvalifikācija | Rozga Inna | 35 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
2 | Kvalifikācija | Mazūra Anna Selīna | 40 | 2003 | Zauers TK | |
3 | Kvalifikācija | Rižkova Anastasija | 53 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
4 | Kvalifikācija | Aploka Enija Paula | 54 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
5 | Kvalifikācija | Kovalauska Marija | 60 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
6 | Kvalifikācija | Vilīte Deina | 62 | 2002 | LSTA-SK | |
7 | Kvalifikācija | Deglava Elizabete | 70 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
8 | Kvalifikācija | Blate Mari | 0 | 2003 | Mārupes TS | |
Atteicies | Jociene Veronika | 23 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Vēvere Terēze | 5 | 2002 | Event Lab | ||
Atteicies | Ogaņesova Elīna | 38 | 2003 | LSNT Akadēmija | ||
Atteicies | Rapa Marija | 80 | 2002 | |||
Atteicies | Trastasenkova Arina | 46 | 2003 | NETEN HEART | ||
Atteicies | Gavronska Agrita | 19 | 2002 | Mārupes TS |