Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LTS Kauss U14-3.posms - Jelgava
01.04 - 03.04
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Poļiščuka Stefānija | 5 | 2002 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
2 | Pamatturnīrs | Rutlauka Sabīne | 7 | 2002 | Vārpu Tenisa klubs | |
3 | Pamatturnīrs | Daļecka Dārta | 8 | 2002 | ACB/VL Tenisa Skola | |
4 | Pamatturnīrs | Vēvere Terēze | 9 | 2002 | Event Lab | |
5 | Pamatturnīrs | Matjunina Amēlija | 10 | 2003 | Zauers TK | |
6 | Pamatturnīrs | Uzuliņa Marta | 11 | 2003 | LSTA-SK | |
7 | Pamatturnīrs | Vindiga Alise | 12 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
8 | Pamatturnīrs | Zazdravniha Eva | 13 | 2003 | ||
9 | Pamatturnīrs | Gribeļska Dana | 15 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
10 | Pamatturnīrs | Rača Odrija Aleksandra | 16 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
11 | Pamatturnīrs | Šagejeva Jekaterina | 17 | 2002 | Enri-TK | |
12 | Pamatturnīrs | Gavronska Agrita | 18 | 2002 | Mārupes TS | |
1 | Kvalifikācija | Govrova Jelizaveta | 21 | 2002 | Tenisa sporta skola OPEN | |
2 | Kvalifikācija | Šūpulniece Amēlija | 22 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
3 | Kvalifikācija | Dokukina Arina | 23 | 2003 | LSNT Akadēmija | |
4 | Kvalifikācija | Kļavinska Elizabete | 25 | 2003 | Mārupes TS | |
5 | Kvalifikācija | Plīkša Laura | 27 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
6 | Kvalifikācija | Trama Nikola | 30 | 2002 | Ventspils-TK | |
7 | Kvalifikācija | QWC | Sausverde Emīlija | 31 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs |
8 | Kvalifikācija | Mazūra Anna Selīna | 38 | 2003 | Zauers TK | |
9 | Kvalifikācija | Ogaņesova Elīna | 40 | 2003 | LSNT Akadēmija | |
10 | Kvalifikācija | Fedorova Anna Marija | 45 | 2002 | Enri-TK | |
11 | Kvalifikācija | Krigere-Krigele Evelīna | 57 | 2003 | Riga Tennis Academy | |
Atteicies | Goldmane Līva | 20 | 2003 | Ādaži-TC | ||
Atteicies | Manovska Sindija | 32 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | ||
Atteicies | Priedīte Evelīna | 42 | 2004 | Tenisa sporta skola OPEN | ||
Atteicies | Rozga Inna | 35 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Jankova Paula | 37 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Ķīvīte Evelīna | 26 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Aploka Enija Paula | 61 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola |