Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
Latvijas čempionāts jauniešiem 2016
14.08 - 20.08
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Skutels Renards | 4 | 2003 | Daugavpils Individuālo sporta veidu skola | |
2 | Pamatturnīrs | Snaiders Daniils | 5 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
3 | Pamatturnīrs | Vorobjovs Valerijs | 6 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
4 | Pamatturnīrs | Liepiņš Edvards Teodors | 7 | 2003 | ||
5 | Pamatturnīrs | Galkins Nikolajs | 8 | 2003 | Tennis Pro Academy | |
6 | Pamatturnīrs | Žukovs Daniils | 9 | 2002 | ||
7 | Pamatturnīrs | Trifanovs Ivans | 11 | 2002 | Ventspils-TK | |
8 | Pamatturnīrs | Špaks Daniels | 13 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
9 | Pamatturnīrs | Stenders Kārlis | 15 | 2002 | Mārupes TS | |
10 | Pamatturnīrs | Dambekalns Vents | 17 | 2002 | Mārupes TS | |
11 | Pamatturnīrs | WC | Vēberis Kārlis | 18 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola |
12 | Pamatturnīrs | Kupičs Ņikita | 20 | 2002 | ||
1 | Kvalifikācija | Ugļevs Martins | 26 | 2003 | LSNT Akadēmija | |
2 | Kvalifikācija | Locs Māris | 29 | 2003 | Daugavpils Individuālo sporta veidu skola | |
3 | Kvalifikācija | Auniņš Rūdolfs | 33 | 2003 | Tenisa Klubs Jelgava | |
4 | Kvalifikācija | Rjazanskis Nikita | 37 | 2002 | ACB/VL Tenisa Skola | |
5 | Kvalifikācija | Alksnis Dāvis | 38 | 2002 | Ādaži-TC | |
6 | Kvalifikācija | Egle Ēriks Kārlis | 45 | 2003 | ||
7 | Kvalifikācija | Jasvins Ričards | 47 | 2002 | ||
8 | Kvalifikācija | Briška Dāvis | 49 | 2003 | Mārupes TS | |
9 | Kvalifikācija | Krēgers Kristaps | 51 | 2002 | Tennis Pro Academy | |
10 | Kvalifikācija | QWC | Ulmanis Eduards | 53 | 2002 | |
11 | Kvalifikācija | Chirkaev Andrey | 59 | 2003 | Enri-TK | |
12 | Kvalifikācija | Krūmiņš Andrejs | 0 | 2002 | ||
Atteicies | Tions Markuss | 25 | 2002 | Tennis Pro Academy | ||
Atteicies | Jaremenko Ļev | 42 | 2003 | Mārupes TS |