SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

Latvijas čempionāts jauniešiem 2016

14.08 - 20.08

Drukāt

Latvijas čempionāts jauniešiem 2016

U12 zēni LR-1

14.08 - 20.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 13.08.2016 14:14

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
1Špaks Dāvids [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
         
  Špaks D. [1]        
BYE
       
    Špaks D. [1]      
 
15Briedis Bruno
Ādaži-TC
6-0 6-1
     
  Gavrilonoks N.        
 
18Gavrilonoks Nikita
Tenisa skola SPARS
6-4 6-1
     
    Špaks D. [1]    
 
14Rancāns Roberts
Mārupes TS
 
6-3 6-3
   
  Rancāns R.      
 
24Graumanis Ričards R.
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-2
   
    Dambiņš G. [6]    
 
13Taukačs Aleksandrs
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 3-6 6-0
   
  Dambiņš G. [6]      
 
6Dambiņš Gustavs [6]
Tennis Pro Academy
6-3 6-2
   
    Špaks D. [1]  
 
4Rieksts Renāts [4]
 
7-6(8) 6-1
 
  Rieksts R. [4]    
BYE
 
    Rieksts R. [4]  
 
27Vasiljevs Mihails
Tenisa sporta skola OPEN
6-1 6-0
 
  Špaks R.    
 
11Špaks Ričards
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-1
 
    Afanasjevs A. [7]  
 
9Audriņš Stefans
Zauers TK
 
6-2 6-4
 
  Gulbis O.    
 
12Gulbis Oskars
ACB/VL Tenisa Skola
7-5 2-6 6-4
   
    Afanasjevs A. [7]    
 
38Āķis Davids
Tenisa sporta skola OPEN
6-0 6-2
   
  Afanasjevs A. [7]      
 
7Afanasjevs Artjoms [7]
Orange Tennis s/sk
6-0 6-0
     
 
8Rolis Dāvis [8]
Liepājas Tenisa sporta skola
      Špaks D. [1]
  Rolis D. [8]    
6-0 6-4
 
39Spickus Ernests
Ādaži-TC
6-0 6-0
     
    Rolis D. [8]    
 
20Ulmanis Matīss
Tenisa sporta skola OPEN
6-0 6-0
   
  Ulmanis M.      
 
22Kazancevs Maksims
Teniss Rīgā Biedrība
6-1 6-1
   
    Tens D. [3]  
 
26Vārna Didzis
Liepājas Tenisa sporta skola
 
5-7 7-5 6-4
 
  Lobiņš E.    
 
Lobiņš Ernests
6-1 6-1
 
    Tens D. [3]  
BYE
6-2 6-1
 
  Tens D. [3]    
 
3Tens Daniels [3]
ACB/VL Tenisa Skola
   
      Filipenko R.  
 
5Šulcs Krišjānis [5]
ACB/VL Tenisa Skola
   
2-6 6-4 6-4
 
  Šulcs K. [5]      
 
28Andersons Francis
Liepājas Tenisa sporta skola
w:o
     
    Filipenko R.    
 
34Folkheims Daņila
Tennis Pro Academy
6-0 6-1
   
  Filipenko R.      
 
19Filipenko Ruslans
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-0
   
    Filipenko R.    
 
16Laukagals Ralfs
Liepājas Tenisa sporta skola
 
1-6 6-4 6-4
   
  Laukagals R.      
 
43Kozlovskis Patriks
6-0 6-2
     
    Kupfers R. [2]      
BYE
6-3 6-2
     
  Kupfers R. [2]        
 
2Kupfers Reinis [2]
ACB/VL Tenisa Skola
       
  3.vieta
Afanasjevs A. [7]  
  Afanasjevs A. [7]
Tens D. [3]
6-4 6-3
    5.vieta
Dambiņš G. [6]    
  Dambiņš G. [6]  
Rieksts R. [4]
4-0 4-0
 
    Dambiņš G. [6]
Rolis D. [8]  
4-1 2-4 4-2
  Kupfers R. [2]  
Kupfers R. [2]
3-5 4-2 4-0
 
      9.vieta
Gavrilonoks N.      
  Rancāns R.    
Rancāns R.
4-0 4-1
   
    Rancāns R.  
Špaks R.
5-4(6) 4-2
 
  Špaks R.  
Gulbis O.
4-0 5-3
 
    Rancāns R.
Ulmanis M.   Šulcs K. [5]
5-3 4-1
  Lobiņš E.  
Lobiņš E.
4-1 4-2
 
     
Šulcs K. [5]
w:o
 
  Šulcs K. [5]    
Laukagals R.
4-1 4-2
   
        17.vieta
         
BYE        
  Briedis B.      
Briedis B.
     
    Taukačs A.    
Graumanis R.
4-2 1-4 4-1
   
  Taukačs A.    
Taukačs A.
4-0 4-2
   
    Audriņš S.  
BYE   Audriņš S.
4-2 4-1
 
  Vasiljevs M.  
Vasiljevs M.
 
     
Audriņš S.
4-1 4-1
 
  Audriņš S.    
Āķis D.
4-0 4-1
   
      Audriņš S.
Spickus E.     Kazancevs M.
4-1 4-0
  Kazancevs M.    
Kazancevs M.
4-1 4-0
   
    Kazancevs M.  
Vārna D.
4-0 4-0
 
  Vārna D.  
BYE
 
     
Andersons F.   Folkheims D.
w:o
 
  Folkheims D.    
Folkheims D.
w:o
   
       
Kozlovskis P.
w:o
   
  Kozlovskis P.      
BYE
     

LTS sponsori

LTS atbalstītāji