Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LTS Kauss U12 - 1.posms - Jelgava
15.01 - 17.01
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Ķīvīte Evelīna | 1 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
2 | Pamatturnīrs | Vorslava Dārta | 2 | 2004 | TK Aizkraukle | |
3 | Pamatturnīrs | Sausverde Emīlija | 3 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
4 | Pamatturnīrs | Bļinova Angelīna | 4 | 2004 | Tennis 4 fun | |
5 | Pamatturnīrs | Skābe Karolīna | 5 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
6 | Pamatturnīrs | Šūpulniece Amēlija | 6 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
7 | Pamatturnīrs | Manovska Sindija | 7 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
8 | Pamatturnīrs | Melbārde Mia | 8 | 2004 | Ādaži-TC | |
9 | Pamatturnīrs | Baikova Nikole | 9 | 2005 | Enri-TK | |
10 | Pamatturnīrs | Priedīte Johanna | 12 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
11 | Pamatturnīrs | WC | Briede Sonora | 16 | 2004 | Ventspils-TK |
12 | Pamatturnīrs | WC | Nemmūra Klēra | 19 | 2005 | Ādaži-TC |
1 | Kvalifikācija | Laugale Simona | 13 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
2 | Kvalifikācija | Vēvere Līva | 15 | 2005 | Event Lab | |
3 | Kvalifikācija | LL | Priedīte Evelīna | 17 | 2004 | Tenisa sporta skola OPEN |
4 | Kvalifikācija | Šcebrina Aleksandra | 18 | 2005 | Tenisa sporta skola OPEN | |
5 | Kvalifikācija | Nikolajeva Nikola | 22 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | |
6 | Kvalifikācija | Aploka Enija Paula | 23 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
7 | Kvalifikācija | Rage Ksenija | 24 | 2006 | Tennis Pro Academy | |
8 | Kvalifikācija | Deglava Elizabete | 25 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
9 | Kvalifikācija | Konstantinova Deniela | 28 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | |
10 | Kvalifikācija | Bulava Anna | 0 | 2005 | Lielupe-TC | |
11 | Kvalifikācija | Černova Aleksa | 0 | 2005 | Tenisa sporta skola OPEN | |
12 | Kvalifikācija | Vaivare Alise | 0 | 2005 | ||
1 | Rezervē | Laugale Agnese | 0 | 2006 | ACB/VL Tenisa Skola |