SacensībasSacensību kalendārs

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid 19" globālas pandēmijas apmērus, līdz 13.jūlijam tiek atcelti visi plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ņemot vērā ārkārtas situāciju Pasaulē, ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiāli paziņojušas, ka ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 13.jūlijam.

Arī LTS, ievērojot izveidojošos situāciju un starptautisko federāciju noteikto termiņu, atceļ savus organizētos turnīrus līdz 13.jūlijam.

 
 
 

 

 

Drukāt

Liepājas TSS un Yonex balvas izcīņa

U18 meitenes LR-3

24.07 - 25.07

Galvenais tiesnesis: Agate Gurecka

Izloze veikta: 23.07.2016 13:55 (piedalījās: Marta Pagraba)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
18Pagraba Marta [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
       
  Pagraba M. [1]      
 
76Bondere Vladislava
6:1 6:1
     
    Pagraba M. [1]    
 
63Frickausa Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
6:1 6:1
   
  Grundule A.    
 
43Grundule Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
6:0 6:0
   
    Pagraba M. [1]  
 
29Stībele Signija [3]
Liepājas Tenisa sporta skola
  Stībele S. [3]
6:0 6:2
 
  Stībele S. [3]  
 
100Jaksta Luīze
Liepājas Tenisa sporta skola
6:1 6:1
 
     
 
82Dūšele Betija
Mārupes TS
6:4 7:5
 
  Gribeļska D.    
 
46Gribeļska Dana
Liepājas Tenisa sporta skola
6:0 6:0
   
      Pagraba M. [1]
 
50Jociene Veronika
Liepājas Tenisa sporta skola
    Tomase E. [2]
6:3 7:5
  Jociene V.    
 
51Jankova Paula
Liepājas Tenisa sporta skola
6:4 6:2
   
    Vindiga A. [4]  
 
71Ramanauska Dinija
Liepājas Tenisa sporta skola
6:0 6:2
 
  Vindiga A. [4]  
 
41Vindiga Alise [4]
Liepājas Tenisa sporta skola
6:2 6:1
 
     
 
45Lasmane Katrīna
Liepājas Tenisa sporta skola
  Tomase E. [2]
6:1 6:2
 
  Lasmane K.    
 
80Rižkova Anastasija
Liepājas Tenisa sporta skola
6:1 6:2
   
       
 
104Jānaite Elza
Liepājas Tenisa sporta skola
6:1 6:2
   
  Tomase E. [2]      
 
19Tomase Elza [2]
Liepājas Tenisa sporta skola
6:0 6:0
     
  3.vieta
Stībele S. [3]  
  Vindiga A. [4]
Vindiga A. [4]
6:3 6:2
    5.vieta
Grundule A.    
  Gribeļska D.  
Gribeļska D.
6:1 2:6 6:2
 
    Jociene V.
Jociene V.  
7:5 6:3
  Jociene V.  
Lasmane K.
3:6 6:1 6:1
 
      9.vieta
Bondere V.      
  Frickausa A.    
Frickausa A.
6:3 6:2
   
    Frickausa A.  
Jaksta L.
6:1 7:5
 
  Jaksta L.  
Dūšele B.
4:6 6:1 6:0
 
    Ramanauska D.
Jankova P.   Ramanauska D.
6:3 6:1
  Ramanauska D.  
Ramanauska D.
6:0 6:3
 
     
Rižkova A.
7:6(6) 6:0
 
  Rižkova A.    
Jānaite E.
6:3 6:2
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji