SacensībasSacensību kalendārs

 

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

Liepājas TSS un Yonex balvas izcīņa

24.07 - 25.07

Drukāt

Liepājas TSS un Yonex balvas izcīņa

U18 meitenes LR-3

24.07 - 25.07

Galvenais tiesnesis: Agate Gurecka

Izloze veikta: 23.07.2016 13:55 (piedalījās: Marta Pagraba)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
18Pagraba Marta [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
       
  Pagraba M. [1]      
 
76Bondere Vladislava
6:1 6:1
     
    Pagraba M. [1]    
 
63Frickausa Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
6:1 6:1
   
  Grundule A.    
 
43Grundule Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
6:0 6:0
   
    Pagraba M. [1]  
 
29Stībele Signija [3]
Liepājas Tenisa sporta skola
  Stībele S. [3]
6:0 6:2
 
  Stībele S. [3]  
 
100Jaksta Luīze
Liepājas Tenisa sporta skola
6:1 6:1
 
     
 
82Dūšele Betija
Mārupes TS
6:4 7:5
 
  Gribeļska D.    
 
46Gribeļska Dana
Liepājas Tenisa sporta skola
6:0 6:0
   
      Pagraba M. [1]
 
50Jociene Veronika
Liepājas Tenisa sporta skola
    Tomase E. [2]
6:3 7:5
  Jociene V.    
 
51Jankova Paula
Liepājas Tenisa sporta skola
6:4 6:2
   
    Vindiga A. [4]  
 
71Ramanauska Dinija
Liepājas Tenisa sporta skola
6:0 6:2
 
  Vindiga A. [4]  
 
41Vindiga Alise [4]
Liepājas Tenisa sporta skola
6:2 6:1
 
     
 
45Lasmane Katrīna
Liepājas Tenisa sporta skola
  Tomase E. [2]
6:1 6:2
 
  Lasmane K.    
 
80Rižkova Anastasija
Liepājas Tenisa sporta skola
6:1 6:2
   
       
 
104Jānaite Elza
Liepājas Tenisa sporta skola
6:1 6:2
   
  Tomase E. [2]      
 
19Tomase Elza [2]
Liepājas Tenisa sporta skola
6:0 6:0
     
  3.vieta
Stībele S. [3]  
  Vindiga A. [4]
Vindiga A. [4]
6:3 6:2
    5.vieta
Grundule A.    
  Gribeļska D.  
Gribeļska D.
6:1 2:6 6:2
 
    Jociene V.
Jociene V.  
7:5 6:3
  Jociene V.  
Lasmane K.
3:6 6:1 6:1
 
      9.vieta
Bondere V.      
  Frickausa A.    
Frickausa A.
6:3 6:2
   
    Frickausa A.  
Jaksta L.
6:1 7:5
 
  Jaksta L.  
Dūšele B.
4:6 6:1 6:0
 
    Ramanauska D.
Jankova P.   Ramanauska D.
6:3 6:1
  Ramanauska D.  
Ramanauska D.
6:0 6:3
 
     
Rižkova A.
7:6(6) 6:0
 
  Rižkova A.    
Jānaite E.
6:3 6:2
   

LTS sponsori

LTS atbalstītāji