Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
A.Zālīša kauss(LTS Kauss-5.posms) U12
11.07 - 13.07
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Ķīvīte Evelīna | 1 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
2 | Pamatturnīrs | Vorslava Dārta | 3 | 2004 | TK Aizkraukle | |
3 | Pamatturnīrs | Kargina Valerija Maija | 4 | 2006 | Tennis Pro Academy | |
4 | Pamatturnīrs | Bļinova Angelīna | 5 | 2004 | Tennis 4 fun | |
5 | Pamatturnīrs | Manovska Sindija | 6 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
6 | Pamatturnīrs | Sausverde Emīlija | 7 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
7 | Pamatturnīrs | Melbārde Mia | 8 | 2004 | Ādaži-TC | |
8 | Pamatturnīrs | Skābe Karolīna | 9 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
9 | Pamatturnīrs | Ungure-Rogozoveca Patricia | 10 | 2005 | ||
10 | Pamatturnīrs | Aploka Enija Paula | 11 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
11 | Pamatturnīrs | Vēvere Līva | 14 | 2005 | Event Lab | |
12 | Pamatturnīrs | Nikolajeva Nikola | 15 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | |
1 | Kvalifikācija | Priedīte Johanna | 16 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
2 | Kvalifikācija | Rage Ksenija | 18 | 2006 | Tennis Pro Academy | |
3 | Kvalifikācija | Priedīte Evelīna | 19 | 2004 | Tenisa sporta skola OPEN | |
4 | Kvalifikācija | Konstantinova Deniela | 20 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | |
5 | Kvalifikācija | Černova Aleksa | 23 | 2005 | Tenisa sporta skola OPEN | |
6 | Kvalifikācija | Šcebrina Aleksandra | 24 | 2005 | Tenisa sporta skola OPEN | |
7 | Kvalifikācija | Laugale Agnese | 27 | 2006 | ACB/VL Tenisa Skola | |
8 | Kvalifikācija | Bārbale Anna | 28 | 2004 | ||
9 | Kvalifikācija | Ļevčenkova Žanna | 29 | 2005 | Enri-TK | |
10 | Kvalifikācija | Bulava Anna | 30 | 2005 | Lielupe-TC | |
11 | Kvalifikācija | Jurkevica Kristiana | 31 | 2004 | ||
12 | Kvalifikācija | Denisova Aurelija | 32 | 2005 | NETEN HEART | |
13 | Kvalifikācija | Babaiceva Jekaterina | 35 | 2005 | NETEN HEART | |
14 | Kvalifikācija | QWC | Markina Marina | 39 | 2006 | |
15 | Kvalifikācija | Zariņa Sofija | 0 | 2006 | Mārupes TS | |
16 | Kvalifikācija | QWC | Brutāne Elizabete | 0 | 2007 | ACB/VL Tenisa Skola |
1 | Rezervē | Locāne Elīna | 0 | 2005 | Mārupes TS | |
2 | Rezervē | Krokhina Elizaveta | 0 | 2004 | ||
3 | Rezervē | Namsone Tīna | 0 | 2005 | ||
Atteicies | Šagijeva Īrissa | 34 | 2004 | Tennis Pro Academy | ||
Atteicies | Valeine Līva | 42 | 2007 | Mārupes TS | ||
Atteicies | Šūpulniece Amēlija | 2 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs |