Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
Event Lab Balvu Izcīņa
23.11 - 24.11
Dalībnieku saraksts - 16 (14 + 2 WC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Belinska Valērija | 15 | 2007 | Tenisa skola SPARS | |
2 | Pamatturnīrs | Visočanska Viktorija | 16 | 2008 | Mārupes TS | |
3 | Pamatturnīrs | Bergmane Paula | 17 | 2007 | Tennis Pro Academy | |
4 | Pamatturnīrs | Demčenkova Oļesja | 18 | 2008 | Tennis Pro Academy | |
5 | Pamatturnīrs | Černousova Kamilla | 21 | 2008 | Tenisa skola SPARS | |
6 | Pamatturnīrs | Čapkeviča Silvija | 25 | 2007 | Mārupes TS | |
7 | Pamatturnīrs | Hamitova Elizabete Marta | 28 | 2009 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
8 | Pamatturnīrs | Sautiņa Krista | 29 | 2008 | Ādaži-TC | |
9 | Pamatturnīrs | Joničenoka Karina | 30 | 2008 | Enri-TK | |
10 | Pamatturnīrs | Upeniece Megija | 35 | 2007 | ||
11 | Pamatturnīrs | Kusiņa Anete | 40 | 2007 | Tennis Pro Academy | |
12 | Pamatturnīrs | Kusiņa Simona | 44 | 2008 | Mārupes TS | |
13 | Pamatturnīrs | Golde Emīlija | 45 | 2008 | ||
14 | Pamatturnīrs | Zudāne Anna | 49 | 2009 | Mārupes TS | |
15 | Pamatturnīrs | WC | Aploka Rūta | 50 | 2009 | Cēsu TB |
16 | Pamatturnīrs | WC | Gurecka Paula | 73 | 2010 | Liepājas Tenisa sporta skola |
1 | Rezervē | Andersone Patrīcija | 51 | 2007 | Teniss Rīgā Biedrība | |
2 | Rezervē | Zuravlova Ksenija | 53 | 2008 | Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola | |
3 | Rezervē | Bormane Lote Līva | 57 | 2009 | Ādaži-TC | |
4 | Rezervē | Strautmale Evelīna | 60 | 2008 | ||
5 | Rezervē | Markina Marina | 61 | 2010 | ||
6 | Rezervē | Šafīra Daniela | 65 | 2009 | Zauers TK | |
7 | Rezervē | Ivanova Adriana | 70 | 2008 | ||
Atteicies | Orniņa Emīlija | 0 | 2009 | Ādaži-TC | ||
Atteicies | Puiše Daniela | 10 | 2007 | Enri-TK | ||
Atteicies | Balode Madara | 14 | 2007 | |||
Atteicies | Sprude Laura Kristiana | 41 | 2008 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Panasa Odeta | 13 | 2008 | Tennis Pro Academy | ||
Atteicies | Tropa Laura | 24 | 2008 | |||
Atteicies | Bobkina Alena | 43 | 2008 | Tenisa sporta skola OPEN | ||
Atteicies | Azarova Anna | 22 | 2009 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Feldmane Daniela Dārta | 12 | 2007 | Mārupes TS | ||
Atteicies | Grabovska Paula | 31 | 2008 | Enri-TK | ||
Atteicies | Lačinova Adelina | 4 | 2008 | Tenisa sporta skola OPEN | ||
Atteicies | Krupnova Eleonora | 47 | 2008 | Teniss Rīgā Biedrība |