SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

Angie Kerber Cup

U18 zēni LR-3

01.11 - 03.11

Galvenais tiesnesis: Dāvis Āboliņš

Izloze veikta: 01.11.2019 12:26 (piedalījās: Emīls Mežinskis, Dārta Daļecka)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
1Šnepsts Edvards [1]
Ādaži-TC
       
  Šnepsts E. [1]      
 
28Rožkalns Haralds
Mārupes TS
6-4 6-0
     
    Galkins N.    
 
26Petrovs Pavels
ACB/VL Tenisa Skola
6-2 6-1
   
  Galkins N.    
 
14Galkins Nikolajs
Tennis Pro Academy
5-7 6-0 6-0
   
    Galkins N.  
 
3Kupfers Reinis [3]
ACB/VL Tenisa Skola
  Kupfers R. [3]
6-4 6-1
 
  Kupfers R. [3]  
 
23Adamsons Edmunds
Ādaži-TC
6-2 2-6 6-2
 
     
 
84Afanasjevs Artjoms
Orange Tennis Group
3-6 7-6(5) 6-3
 
  Afanasjevs A.    
 
13Feldmanis Kristiāns
LSTA-SK
6-4 6-0
   
      Snaiders D.
 
11Gailis Alberts
Mārupes TS
    Snaiders D.
6-1 6-4
  Gailis A.    
 
41Spickus Ernests
Ādaži-TC
6-3 6-0
   
    Dambiņš G.  
 WC
76Dambiņš Gustavs
Tennis Pro Academy
6-3 6-3
 
  Dambiņš G.  
 
10Šulcs Krišjānis [4]
ACB/VL Tenisa Skola
6-4 6-1
 
     
 
18Tauriņš Kristaps T.
ACB/VL Tenisa Skola
  Snaiders D.
6-2 6-1
 
  Tauriņš K.    
 WC
29Vingris Edvards
Tenisa Klubs Jelgava
6-3 6-1
   
       
 
21Snaiders Daniils
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-0
   
  Snaiders D.      
 
2Špaks Dāvids [2]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-0
     
  3.vieta
Kupfers R. [3]  
  Dambiņš G.
Dambiņš G.
6-0 6-1
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji