SacensībasSacensību kalendārs

 

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2019

11.08 - 17.08

Dalībnieku saraksts - 32 (20 + 8 Q + 4 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Koroļova Poļina 2 2007 Teniss Rīgā Biedrība
2 Pamatturnīrs Zeltiņa Beatrise 3 2007
3 Pamatturnīrs Lačinova Adelina 4 2008 Tenisa sporta skola OPEN
4 Pamatturnīrs Spārniņa Laura 5 2007 Tenisa sporta skola OPEN
5 Pamatturnīrs Valeine Līva 6 2007 Mārupes TS
6 Pamatturnīrs Bolēvica Stefānija 7 2008 ACB/VL Tenisa Skola
7 Pamatturnīrs Puiše Daniela 8 2007 Enri-TK
8 Pamatturnīrs Lauva Marija 9 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
9 Pamatturnīrs Deņisenko Jana 10 2007 Denisa Pavlova Tenisa skola
10 Pamatturnīrs Kupruka Elīza 11 2007 Mārupes TS
11 Pamatturnīrs Balode Madara 12 2007
12 Pamatturnīrs Belinska Valērija 13 2007
13 Pamatturnīrs Panasa Odeta 14 2008 Tennis Pro Academy
14 Pamatturnīrs Feldmane Daniela Dārta 15 2007 Mārupes TS
15 Pamatturnīrs Visočanska Viktorija 16 2008 Mārupes TS
16 Pamatturnīrs Čapkeviča Silvija 17 2007 Mārupes TS
17 Pamatturnīrs Tropa Paula 18 2007 Tenisa Klubs Jelgava
18 Pamatturnīrs Demčenkova Oļesja 19 2008
19 Pamatturnīrs Konovalova Digna 20 2007 TK Aizkraukle
20 Pamatturnīrs Vaidere Sabīne 21 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
21 Pamatturnīrs WC Černousova Kamilla 22 2008 Tenisa skola "SPARS"
22 Pamatturnīrs WC Bergmane Paula 23 2007 Tennis Pro Academy
23 Pamatturnīrs WC Tropa Laura 24 2008 Ādaži-TC
24 Pamatturnīrs WC AZAROVA ANNA 25 2009 Liepājas Tenisa sporta skola
1 Kvalifikācija Arone Ketlina 26 2007 Liepājas Tenisa sporta skola
2 Kvalifikācija Jansone Rūta 27 2007 Tenisa sporta skola OPEN
3 Kvalifikācija Lomovska Anastasija 28 2007 Liepājas Tenisa sporta skola
4 Kvalifikācija Grabovska Paula 29 2008 Enri-TK
5 Kvalifikācija Poikāne Evelīna 30 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
6 Kvalifikācija Sautiņa Krista 32 2008 Ādaži-TC
7 Kvalifikācija Hamitova Elizabete Marta 33 2009 Liepājas Tenisa sporta skola
8 Kvalifikācija Upeniece Megija 34 2007
9 Kvalifikācija Sprude Laura Kristiana 37 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
10 Kvalifikācija Krušatina Daniela 41 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
11 Kvalifikācija Bērziņa Keisija 42 2010 Tennis Pro Academy
12 Kvalifikācija Kusiņa Simona 44 2008 Cēsu TB
13 Kvalifikācija QWC Krupnova Eleonora 45 2008
14 Kvalifikācija QWC Skripka Annete 48 2007 Liepājas Tenisa sporta skola
15 Kvalifikācija QWC Aploka Rūta 50 2009
16 Kvalifikācija QWC Golde Emīlija 51 2008
1 Rezervē Zuravlova Ksenija 55 2008 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
2 Rezervē Guseva Valeria 60 2008
3 Rezervē Jēkabsone Lorette 61 2008 Bīriņa Tenisa Klubs
4 Rezervē Pavāre Lība Paula 65 2008 Mārupes TS
Atteicies Novik Margarita 35 2008
Atteicies Kļaviņa Laura 36 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Zudāne Anna 64 2009 Mārupes TS

LTS sponsori

LTS atbalstītāji