SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Pieaugušo čempionāts 2019

04.08 - 09.08

Drukāt

LR Pieaugušo čempionāts 2019

P sievietes LR-1

04.08 - 09.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 04.08.2019 13:43 (piedalījās: Elektroniski)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
5Tomase Elza [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
         
  Tomase E. [1]        
BYE
       
    Tomase E. [1]      
 
146Puķīte Katrīna
Latvijas Ārstu TS
6-0 6-0
     
  Puķīte K.        
BYE
     
    Tomase E. [1]    
 WC
250Kirilovska Vlada
Enri-TK
 
6-0 6-2
   
  Kirilovska V.      
BYE
   
    Kirilovska V.    
BYE
7-5 6-1
   
  Daļecka D. [6]      
 
14Daļecka Dārta [6]
ACB/VL Tenisa Skola
   
    Tomase E. [1]  
 
9Buka Elīza [3]
ACB/VL Tenisa Skola
 
6-1 6-3
 
  Buka E. [3]    
BYE
 
    Buka E. [3]  
 
20Bulava Anna
Lielupe-TC
3-6 6-2 6-4
 
  Lisovska K.    
 
25Lisovska Klaudija
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 6-1
 
    Rutlauka S.  
 
18Rutlauka Sabīne
Vārpu Tenisa klubs
 
6-0 6-2
 
  Rutlauka S.    
 
17Poriete Marta
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
   
    Rutlauka S.    
BYE
6-3 6-0
   
  Mazūra A. [7]      
 
15Mazūra Anna S. [7]
Zauers TK
     
 
13Runča Adrija [5]
Mārupes TS
      Tomase E. [1]
  Runča A. [5]    
6-2 2-1 (att.)
BYE
     
    Kuzmina-Rim. I.    
 WC
173Kuzmina-Rimša Irina
Event Lab
6-2 6-0
   
  Kuzmina-Rim. I.      
 
24Šagejeva Jekaterina
Enri-TK
6-3 6-1
   
    Kuzmina-Rim. I.  
 
37Vorslava Dārta
TK Aizkraukle
 
6-2 6-3
 
  Zahare K.    
 
28Zahare Kristiāna L.
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-1 6-1
 
    Zahare K.  
BYE
6-4 6-0
 
  Vindiga A. [4]    
 
10Vindiga Alise [4]
Liepājas Tenisa sporta skola
   
      Kuzmina-Rim. I.  
 
16Audriņa Inga [8]
Zauers TK
   
6-1 7-6(3)
 
  Audriņa I. [8]      
BYE
     
    Audriņa I. [8]    
 
33Gintere-Ekimane Katrīna
Zauers TK
6-4 6-4
   
  Bukina A.      
 
31Bukina Anna M.
6-1 7-5
   
    Slisane L. [2]    
 WC
57Upeniece Gerda
Ādaži-TC
 
6-3 6-0
   
  Upeniece G.      
 
26Sausverde Emīlija
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-3 4-6 6-4
     
    Slisane L. [2]      
BYE
6-1 6-2
     
  Slisane L. [2]        
 
7Slisane Laura [2]
ACB/VL Tenisa Skola
       

LTS sponsori

LTS atbalstītāji