SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Pieaugušo čempionāts 2019

04.08 - 09.08

Drukāt

LR Pieaugušo čempionāts 2019

P vīrieši LR-1

04.08 - 09.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 04.08.2019 13:20 (piedalījās: Andris DUBROVSKIS)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
3Emuliņš Rihards [1]
Mārupes TS
         
  Emuliņš R. [1]        
 WC
Opmanis Ričards
6-1 6-2
       
    Emuliņš R. [1]      
 
18Jaunzems Mārtiņš
Mārupes TS
1-6 6-0 6-2
     
  Galkins N.        
 
47Galkins Nikolajs
6-1 6-2
     
    Libietis M.    
 
28Vorobjovs Valerijs
Tenisa Klubs Jelgava
 
6-4 6-4
   
  Vorobjovs V.      
Q
525 Tens Daniels
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 6-1
   
    Libietis M.    
 WC
447Libietis Mikelis
Ādaži-TC
6-2 6-3
   
  Libietis M.      
 
13Šteinhards Matīss [7]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-1
   
    Libietis M.  
 
6Rolis Toms [3]
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-4 6-1
 
  Rolis T. [3]    
 
50Rožkalns Haralds
Mārupes TS
6-1 6-1
 
    Rolis T. [3]  
 
25Punka Andrejs
PTA Tenisa klubs
6-3 6-0
 
  Punka A.    
Q
155 Dubrovskis Andris
6-4 6-7(3) 6-2
 
    Pukše T. [5]  
Q
Auslands Jānis
LSNT Akadēmija
 
6-2 6-3
 
  Auslands J.    
 
16Smits Ainārs
Zauers TK
6-0 6-1
   
    Pukše T. [5]    
Q
Krauklis Kristaps R.
Ādaži-TC
6-4 6-1
   
  Pukše T. [5]      
 
9Pukše Teodors [5]
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 6-2
     
 
11Sutris Toms [6]
Tenisa Klubs Jelgava
      Grīnvalds R.
  Grīnvalds R.    
6-3 (att.)
 WC
503Grīnvalds Roberts
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-2
     
    Grīnvalds R.    
 
20Viškers Hardijs
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-0 6-0
   
  Viškers H.      
 
44Rahļins Igors
Zauers TK
6-3 3-6 6-0
   
    Grīnvalds R.  
Q
Tions Markuss
Tennis Pro Academy
 
6-2 6-2
 
  Tions M.    
Q
Šmits Eižens
6-0 6-0
 
    Kulibaba A.  
 
49Kulibaba Arturs
VILAR TK
6-2 6-1
 
  Kulibaba A.    
 
8Vītols Dāvis [4]
Tennis Pro Academy
6-1 6-1
   
      Grīnvalds R.  
 
14Valeinis Egils [8]
Latvijas Ārstu TS
   
7-6(5) 7-6(1)
 
  Valeinis E. [8]      
Q
Ulmanis Rūdolfs
6-4 6-1
     
    Lukstiņš G.    
 
22Lukstiņš Gustavs
ACB/VL Tenisa Skola
w:o
   
  Lukstiņš G.      
 
31Vostroiglovs Vitālijs
6-1 6-0
   
    Bērziņš A. [2]    
 
325LL Chirkaev Andrey
Enri-TK
 
6-4 6-3
   
  Jakovlevs J.      
 
15Jakovlevs Justs
Tenisa Klubs Jelgava
6-1 6-0
     
    Bērziņš A. [2]      
Q
Savickis Andris
6-3 6-1
     
  Bērziņš A. [2]        
 
5Bērziņš Arvis [2]
Ādaži-TC
6-0 6-1
       

LTS sponsori

LTS atbalstītāji