SacensībasSacensību kalendārs

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid 19" globālas pandēmijas apmērus, līdz 13.jūlijam tiek atcelti visi plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ņemot vērā ārkārtas situāciju Pasaulē, ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiāli paziņojušas, ka ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 13.jūlijam.

Arī LTS, ievērojot izveidojošos situāciju un starptautisko federāciju noteikto termiņu, atceļ savus organizētos turnīrus līdz 13.jūlijam.

 
 
 

 

 

Drukāt

LSTA vasaras meistarsacīkstes.

U14 zēni LR-4

19.06 - 21.06

Galvenais tiesnesis: Jānis Muktupāvels

Izloze veikta: 18.06.2019 18:28 (piedalījās: Sergejs Dobišs)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
16Kozlovskis Patriks [1]
Centrālais tenisa klubs
       
  Kozlovskis P. [1]      
BYE
     
    Kozlovskis P. [1]    
 WC
82Apens Marats
Teniss Rīgā Biedrība
6:1 6:1
   
  Kubarevs M.    
 
54Kubarevs Maksims
Tennis Pro Academy
6:3 6:2
   
    Kozlovskis P. [1]  
 
30Kaksītis Derians [3]
Mārupes TS
  Kaksītis D. [3]
6:3 6:0
 
  Kaksītis D. [3]  
BYE
 
     
 WC
88Lebedevs Ilja
Tenisa sporta skola OPEN
6:0 6:0
 
  Bendrāts A.    
 
67Bendrāts Andrejs
Tenisa skola SPARS
6:0 6:0
   
      Kozlovskis P. [1]
 
57Brigaders Vladislavs
Tenisa sporta skola OPEN
    Dzirkals R. [4]
6:1 6:0
  Brigaders V.    
 
Zirnis Reinis
Centrālais tenisa klubs
6:1 6:1
   
    Dzirkals R. [4]  
BYE
6:1 6:0
 
  Dzirkals R. [4]  
 
38Dzirkals Ričards [4]
Ādaži-TC
 
     
 
42Prāve Haralds
Mārupes TS
  Kalinins A. [2]
5:7 6:2 6:3
 
  Prāve H.    
 
70Iļjasovs Marats
6:2 6:4
   
       
BYE
6:4 7:5
   
  Kalinins A. [2]      
 
17Kalinins Andrejs [2]
Teniss Rīgā Biedrība
     
  3.vieta
Kaksītis D. [3]  
  Kaksītis D. [3]
Kalinins A. [2]
7:5 6:0
    5.vieta
Kubarevs M.    
  Bendrāts A.  
Bendrāts A.
w:o
 
    Prāve H.
Brigaders V.  
6:2 0:6 7:6(2)
  Prāve H.  
Prāve H.
4:6 6:3 6:2
 
      9.vieta
BYE      
  Apens M.    
Apens M.
   
    Apens M.  
BYE
6-0 6-2
 
  Lebedevs I.  
Lebedevs I.
 
    Zirnis R.
Zirnis R.   Zirnis R.
6-2 6-4
  Zirnis R.  
BYE
 
     
Iļjasovs M.
5-7 6-2 6-2
 
  Iļjasovs M.    
BYE
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji