Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
MINHAUZENA kauss U12
13.04 - 14.04
Dalībnieku saraksts - 16 (14 + 2 WC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Koroļova Poļina | 2 | 2007 | Teniss Rīgā Biedrība | |
2 | Pamatturnīrs | Lačinova Adelina | 5 | 2008 | Tenisa sporta skola OPEN | |
3 | Pamatturnīrs | Kupruka Elīza | 8 | 2007 | Mārupes TS | |
4 | Pamatturnīrs | Belinska Valērija | 9 | 2007 | Tenisa skola SPARS | |
5 | Pamatturnīrs | Panasa Odeta | 13 | 2008 | Tennis Pro Academy | |
6 | Pamatturnīrs | Visočanska Viktorija | 19 | 2008 | Mārupes TS | |
7 | Pamatturnīrs | Jansone Rūta | 21 | 2007 | Tenisa sporta skola OPEN | |
8 | Pamatturnīrs | Joničenoka Karina | 25 | 2008 | Enri-TK | |
9 | Pamatturnīrs | Tropa Laura | 26 | 2008 | ||
10 | Pamatturnīrs | Černousova Kamilla | 29 | 2008 | Tenisa skola SPARS | |
11 | Pamatturnīrs | Novik Margarita | 30 | 2008 | Denisa Pavlova Tenisa skola | |
12 | Pamatturnīrs | Upeniece Megija | 32 | 2007 | ||
13 | Pamatturnīrs | Grabovska Paula | 33 | 2008 | Enri-TK | |
14 | Pamatturnīrs | Bergmane Paula | 34 | 2007 | Tennis Pro Academy | |
15 | Pamatturnīrs | WC | Aploka Rūta | 41 | 2009 | Cēsu TB |
16 | Pamatturnīrs | WC | Sautiņa Krista | 0 | 2008 | Ādaži-TC |
1 | Rezervē | Štaermane Melānija | 35 | 2007 | Tenisa skola SPARS | |
2 | Rezervē | Bobkina Alena | 39 | 2008 | Tenisa sporta skola OPEN | |
3 | Rezervē | Kusiņa Simona | 47 | 2008 | Mārupes TS | |
4 | Rezervē | Matijevska Evelīna | 55 | 2008 | Mārupes TS | |
5 | Rezervē | Golde Emīlija | 56 | 2008 | ||
Atteicies | Tropa Paula | 18 | 2007 | Tenisa Klubs Jelgava | ||
Atteicies | Krupnova Eleonora | 45 | 2008 | Teniss Rīgā Biedrība | ||
Atteicies | Valeine Līva | 6 | 2007 | Mārupes TS | ||
Atteicies | Hamitova Elizabete Marta | 22 | 2009 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Feldmane Daniela Dārta | 15 | 2007 | Mārupes TS | ||
Atteicies | Vasiliauskaite Austeja | 36 | 2007 | Enri-TK | ||
Atteicies | Puiše Daniela | 10 | 2007 | Enri-TK | ||
Atteicies | Deņisenko Jana | 7 | 2007 | Denisa Pavlova Tenisa skola | ||
Atteicies | Demčenkova Oļesja | 20 | 2008 | Tennis Pro Academy |