SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs

 

 

LR Jauniešu čempionāts 2018

12.08 - 17.08

Dalībnieku saraksts - 32 (20 + 8 Q + 4 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Brutāne Elizabete 2 2007 ACB/VL Tenisa Skola
2 Pamatturnīrs Markina Marina 4 2006
3 Pamatturnīrs Zariņa Sofija 5 2006 Mārupes TS
4 Pamatturnīrs Koroļova Poļina 6 2007 Teniss Rīgā Biedrība
5 Pamatturnīrs Krancmane Alina 7 2006 Teniss Rīgā Biedrība
6 Pamatturnīrs Markeviča Madara 8 2006
7 Pamatturnīrs Lūse Jasmīne 10 2006 Mārupes TS
8 Pamatturnīrs Ozola Laura 11 2006
9 Pamatturnīrs Zeltiņa Beatrise 12 2007
10 Pamatturnīrs Balode Madara 13 2007
11 Pamatturnīrs Lūse Līva 14 2006 Enri-TK
12 Pamatturnīrs Valeine Līva 15 2007 Mārupes TS
13 Pamatturnīrs Belinska Valērija 16 2007 Tenisa skola SPARS
14 Pamatturnīrs Deņisenko Jana 17 2007 Denisa Pavlova Tenisa skola
15 Pamatturnīrs Lačinova Adelina 18 2008 Tenisa sporta skola OPEN
16 Pamatturnīrs Kupruka Elīza 20 2007 Mārupes TS
17 Pamatturnīrs Puiše Daniela 21 2007 Enri-TK
18 Pamatturnīrs Bolēvica Stefānija 22 2008 Event Lab
19 Pamatturnīrs Vītoliņa Līva 23 2006 TK Aizkraukle
20 Pamatturnīrs Konovalova Digna 24 2007 TK Aizkraukle
21 Pamatturnīrs Ivanova Elizaveta 26 2006 Tenisa sporta skola OPEN
22 Pamatturnīrs Samanoviča Debora 27 2006 Lielupe-TC
23 Pamatturnīrs Lauva Marija 29 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
24 Pamatturnīrs Čapkeviča Silvija 30 2007 Mārupes TS
1 Kvalifikācija Feldmane Daniela Dārta 31 2007 Mārupes TS
2 Kvalifikācija Januška Valērija 32 2006 Liepājas Tenisa sporta skola
3 Kvalifikācija Kalaža Anna 35 2006 Tenisa Klubs Jelgava
4 Kvalifikācija Arone Ketlina 38 2007 Liepājas Tenisa sporta skola
5 Kvalifikācija Kapleite Paula 39 2006 Liepājas Tenisa sporta skola
6 Kvalifikācija Tropa Paula 41 2007 Tenisa Klubs Jelgava
7 Kvalifikācija Mežinska Elza 42 2006 Ādaži-TC
8 Kvalifikācija Rožkalne Aleksandra 43 2008 Mārupes TS
9 Kvalifikācija Upeniece Megija 44 2007
10 Kvalifikācija Buče Žaklīna 45 2006 Liepājas Tenisa sporta skola
11 Kvalifikācija Vaidere Sabīne 46 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
12 Kvalifikācija Demčenkova Oļesja 47 2008 Tennis Pro Academy
13 Kvalifikācija QWC Bobkina Alena 48 2008 Tenisa sporta skola OPEN
14 Kvalifikācija QWC Jansone Rūta 49 2007 Tenisa sporta skola OPEN
15 Kvalifikācija QWC Poikāne Evelīna 55 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
16 Kvalifikācija QWC Visočanska Viktorija 60 2008 Mārupes TS
1 Rezervē Lomovska Anastasija 54 2007 Liepājas Tenisa sporta skola
2 Rezervē Štaermane Melānija 57 2007 Tenisa skola SPARS
3 Rezervē Azarova Anna 58 2009 Liepājas Tenisa sporta skola
4 Rezervē Bergmane Paula 59 2007 Tennis Pro Academy
5 Rezervē Tropa Laura 62 2008
6 Rezervē Skripka Annete 69 2007 Liepājas Tenisa sporta skola
7 Rezervē Černousova Kamilla 0 2008 Tenisa skola SPARS
8 Rezervē Sprude Laura Kristiana 0 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
9 Rezervē Grabovska Paula 0 2008 Enri-TK
Atteicies Zalcmane Evelīna 33 2006 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Torgošova Aleksandra 71 2008 Tenisa Klubs Jelgava
Atteicies Panasa Odeta 37 2008 Tennis Pro Academy

LTS sponsori

LTS atbalstītāji