SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2018

U12 zēni LR-1

12.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 12.08.2018 18:24 (piedalījās: Ž.Liepa)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
1Gavrilonoks Nikita [1]
Tenisa skola SPARS
         
  Gavrilonoks N. [1]        
 
11Keršis Ronaldo
Teniss Rīgā Biedrība
6-2 6-1
       
    Gavrilonoks N. [1]      
 
14Dzirkals Ričards
Ādaži-TC
6-1 6-1
     
  Dzirkals R.        
Q
29 Bācis Rafaels
Denisa Pavlova Tenisa skola
5-7 6-3 7-5
     
    Gavrilonoks N. [1]    
Q
33 Neimanis Rihards
Mārupes TS
 
6-0 7-5
   
  Neimanis R.      
 
15Spickus Ernests
Ādaži-TC
6-3 6-2
   
    Folkheims D. [6]    
 
21Hubajevs Rodions
Denisa Pavlova Tenisa skola
6-1 6-2
   
  Folkheims D. [6]      
 
6Folkheims Daņila [6]
Tennis Pro Academy
6-3 6-3
   
    Gavrilonoks N. [1]  
 
3Audriņš Stefans [3]
Zauers TK
 
7-6(6) 0-6 7-6(4)
 
  Audriņš S. [3]    
 
12Sotikovs Aleksandrs
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-2
 
    Audriņš S. [3]  
 
19Mežinskis Emīls
Ādaži-TC
6-1 6-2
 
  Rukmanis R.    
 
23Rukmanis Ralfs
Liepājas Tenisa sporta skola
7-5 6-3
 
    Audriņš S. [3]  
 
13Karpovs Eduards
Ādaži-TC
 
6-0 6-3
 
  Karpovs E.    
 
24Mežals Dāvis
Event Lab
7-6(4) 4-6 6-0
   
    Ulmanis M. [8]    
 
16Kalinins Andrejs
Teniss Rīgā Biedrība
6-0 6-1
   
  Ulmanis M. [8]      
 
8Ulmanis Matīss [8]
Tenisa sporta skola OPEN
6-0 6-2
     
 
7Kozlovskis Patriks [7]
Centrālais tenisa klubs
      Gavrilonoks N. [1]
  Kozlovskis P. [7]    
6-4 6-4
 
20Rudzītis Normunds
6-2 6-1
     
    Kozlovskis P. [7]    
Q
31 Kūdriņš Pauls K.
Mārupes TS
6-4 6-1
   
  Āķis D.      
 
9Āķis Davids
Tenisa sporta skola OPEN
7-6(4) 6-2
   
    Priede T. [4]  
 
10Rubezis Mārtiņš
Tenisa Klubs Jelgava
 
6-0 6-0
 
  Silarājs G.    
 
22Silarājs Gustavs
Mārupes TS
6-3 2-6 6-1
 
    Priede T. [4]  
Q
30 Splenders Artjoms
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-0
 
  Priede T. [4]    
 
4Priede Tomass [4]
Lielupe-TC
6-0 6-0
   
      Kazancevs M. [2]  
 
5Harjuzovs Georgijs [5]
Ventspils-TK
   
6-1 6-0
 
  Harjuzovs G. [5]      
Q
38 Andersons Rūdolfs
Cēsu TB
6-0 6-0
     
    Harjuzovs G. [5]    
Q
43 Krūmiņš Kristofers
Mārupes TS
6-0 6-1
   
  Krūmiņš K.      
Q
Sokolovs Kirils
Tennis Pro Academy
6-1 7-6(1)
   
    Kazancevs M. [2]    
Q
41 Aire Armands
ACB/VL Tenisa Skola
 
6-1 6-0
   
  Aire A.      
 
18Kaksītis Derians
Mārupes TS
0-6 6-4 att.
     
    Kazancevs M. [2]      
 
27Trapāns Nils N.
Ādaži-TC
6-1 6-0
     
  Kazancevs M. [2]        
 
2Kazancevs Maksims [2]
Teniss Rīgā Biedrība
6-0 6-0
       
  3.vieta
Audriņš S. [3]  
  Audriņš S. [3]
Priede T. [4]
6-1 6-2
    5.vieta
Folkheims D. [6]    
  Ulmanis M. [8]  
Ulmanis M. [8]
6-2 6-1
 
    Ulmanis M. [8]
Kozlovskis P. [7]  
6-3 6-2
  Harjuzovs G. [5]  
Harjuzovs G. [5]
w:o
 
      9.vieta
Dzirkals R.      
  Neimanis R.    
Neimanis R.
6-4 7-5
   
    Karpovs E.  
Rukmanis R.
6-3 6-4
 
  Karpovs E.  
Karpovs E.
6-2 6-1
 
    Silarājs G.
Āķis D.   Silarājs G.
6-3 6-3
  Silarājs G.  
Silarājs G.
6-0 5-7 6-4
 
     
Krūmiņš K.
6-2 6-3
 
  Aire A.    
Aire A.
4-6 6-1 6-2
   
        17.vieta
         
Keršis R.        
  Keršis R.      
Bācis R.
6-0 6-0
     
    Keršis R.    
Spickus E.
6-2 6-0
   
  Hubajevs R.    
Hubajevs R.
6-3 6-2
   
    Keršis R.  
Sotikovs A.   Sotikovs A.
2-6 6-3 6-0
 
  Sotikovs A.  
Mežinskis E.
6-1 6-1
 
     
Mežals D.
6-1 6-2
 
  Kalinins A.    
Kalinins A.
7-6(4) 6-4
   
      Keršis R.
Rudzītis N.     Rubezis M.
6-1 6-1
  Rudzītis N.    
Kūdriņš P.
6-4 6-3
   
    Rubezis M.  
Rubezis M.
6-4 7-6(2)
 
  Rubezis M.  
Splenders A.
6-1 6-0
 
     
Andersons R.   Kaksītis D.
6-3 6-4
 
  Andersons R.    
Sokolovs K.
6-4 6-7(7) 6-1
   
       
Kaksītis D.
6-4 6-0
   
  Kaksītis D.      
Trapāns N.
6-1 6-0
     
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji