SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2018

12.08 - 17.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2018

U12 zēni LR-1

12.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 12.08.2018 18:24 (piedalījās: Ž.Liepa)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
1Gavrilonoks Nikita [1]
Tenisa skola SPARS
         
  Gavrilonoks N. [1]        
 
11Keršis Ronaldo
Teniss Rīgā Biedrība
6-2 6-1
       
    Gavrilonoks N. [1]      
 
14Dzirkals Ričards
Ādaži-TC
6-1 6-1
     
  Dzirkals R.        
Q
29 Bācis Rafaels
Denisa Pavlova Tenisa skola
5-7 6-3 7-5
     
    Gavrilonoks N. [1]    
Q
33 Neimanis Rihards
Mārupes TS
 
6-0 7-5
   
  Neimanis R.      
 
15Spickus Ernests
Ādaži-TC
6-3 6-2
   
    Folkheims D. [6]    
 
21Hubajevs Rodions
Denisa Pavlova Tenisa skola
6-1 6-2
   
  Folkheims D. [6]      
 
6Folkheims Daņila [6]
Tennis Pro Academy
6-3 6-3
   
    Gavrilonoks N. [1]  
 
3Audriņš Stefans [3]
Zauers TK
 
7-6(6) 0-6 7-6(4)
 
  Audriņš S. [3]    
 
12Sotikovs Aleksandrs
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-2
 
    Audriņš S. [3]  
 
19Mežinskis Emīls
Ādaži-TC
6-1 6-2
 
  Rukmanis R.    
 
23Rukmanis Ralfs
Liepājas Tenisa sporta skola
7-5 6-3
 
    Audriņš S. [3]  
 
13Karpovs Eduards
Ādaži-TC
 
6-0 6-3
 
  Karpovs E.    
 
24Mežals Dāvis
Event Lab
7-6(4) 4-6 6-0
   
    Ulmanis M. [8]    
 
16Kalinins Andrejs
Teniss Rīgā Biedrība
6-0 6-1
   
  Ulmanis M. [8]      
 
8Ulmanis Matīss [8]
Tenisa sporta skola OPEN
6-0 6-2
     
 
7Kozlovskis Patriks [7]
      Gavrilonoks N. [1]
  Kozlovskis P. [7]    
6-4 6-4
 
20Rudzītis Normunds
6-2 6-1
     
    Kozlovskis P. [7]    
Q
31 Kūdriņš Pauls K.
Mārupes TS
6-4 6-1
   
  Āķis D.      
 
9Āķis Davids
Tenisa sporta skola OPEN
7-6(4) 6-2
   
    Priede T. [4]  
 
10Rubezis Mārtiņš
Tenisa Klubs Jelgava
 
6-0 6-0
 
  Silarājs G.    
 
22Silarājs Gustavs
Mārupes TS
6-3 2-6 6-1
 
    Priede T. [4]  
Q
30 Splenders Artjoms
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-0
 
  Priede T. [4]    
 
4Priede Tomass [4]
Lielupe-TC
6-0 6-0
   
      Kazancevs M. [2]  
 
5Harjuzovs Georgijs [5]
Ventspils-TK
   
6-1 6-0
 
  Harjuzovs G. [5]      
Q
38 Andersons Rūdolfs
Cēsu TB
6-0 6-0
     
    Harjuzovs G. [5]    
Q
43 Krūmiņš Kristofers
Mārupes TS
6-0 6-1
   
  Krūmiņš K.      
Q
Sokolovs Kirils
Tennis Pro Academy
6-1 7-6(1)
   
    Kazancevs M. [2]    
Q
41 Aire Armands
ACB/VL Tenisa Skola
 
6-1 6-0
   
  Aire A.      
 
18Kaksītis Derians
Mārupes TS
0-6 6-4 att.
     
    Kazancevs M. [2]      
 
27Trapāns Nils N.
Ādaži-TC
6-1 6-0
     
  Kazancevs M. [2]        
 
2Kazancevs Maksims [2]
Teniss Rīgā Biedrība
6-0 6-0
       
  3.vieta
Audriņš S. [3]  
  Audriņš S. [3]
Priede T. [4]
6-1 6-2
    5.vieta
Folkheims D. [6]    
  Ulmanis M. [8]  
Ulmanis M. [8]
6-2 6-1
 
    Ulmanis M. [8]
Kozlovskis P. [7]  
6-3 6-2
  Harjuzovs G. [5]  
Harjuzovs G. [5]
w:o
 
      9.vieta
Dzirkals R.      
  Neimanis R.    
Neimanis R.
6-4 7-5
   
    Karpovs E.  
Rukmanis R.
6-3 6-4
 
  Karpovs E.  
Karpovs E.
6-2 6-1
 
    Silarājs G.
Āķis D.   Silarājs G.
6-3 6-3
  Silarājs G.  
Silarājs G.
6-0 5-7 6-4
 
     
Krūmiņš K.
6-2 6-3
 
  Aire A.    
Aire A.
4-6 6-1 6-2
   
        17.vieta
         
Keršis R.        
  Keršis R.      
Bācis R.
6-0 6-0
     
    Keršis R.    
Spickus E.
6-2 6-0
   
  Hubajevs R.    
Hubajevs R.
6-3 6-2
   
    Keršis R.  
Sotikovs A.   Sotikovs A.
2-6 6-3 6-0
 
  Sotikovs A.  
Mežinskis E.
6-1 6-1
 
     
Mežals D.
6-1 6-2
 
  Kalinins A.    
Kalinins A.
7-6(4) 6-4
   
      Keršis R.
Rudzītis N.     Rubezis M.
6-1 6-1
  Rudzītis N.    
Kūdriņš P.
6-4 6-3
   
    Rubezis M.  
Rubezis M.
6-4 7-6(2)
 
  Rubezis M.  
Splenders A.
6-1 6-0
 
     
Andersons R.   Kaksītis D.
6-3 6-4
 
  Andersons R.    
Sokolovs K.
6-4 6-7(7) 6-1
   
       
Kaksītis D.
6-4 6-0
   
  Kaksītis D.      
Trapāns N.
6-1 6-0
     

LTS sponsori

LTS atbalstītāji